en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

Analityk biznesowo - systemowy

Firma B2Bnetwork specjalizuje się w usługach związanych z outsourcingiem kompetencji IT, usługach rekrutacyjnych, testach oraz szkoleniach. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Analityk biznesowo – systemowy

Warszawa
ABS/WAW/207

Główne zadania

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego
  • Udział w spotkaniach projektowych z biznesem  i programistami
  • Dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych
  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Koordynowanie testów
  • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych
  • Współpraca z pionem IT przy definicji i kontroli zakresu, kosztu i harmonogramu projektu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w realizowaniu prac analitycznych
  • Znajomość narzędzi EA oraz Jiry
  • Umiejętność tworzenia i czytania modeli UML, BPM
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia spotkań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@b2bnetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
– moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami