en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Warszawa
RR/WAW/1201

Główne zadania

  • Planowanie i organizacja recepcji, spotkań z Klientami oraz wyjazdów służbowych pracowników
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zapewnienie właściwego przepływu dokumentacji
  • Przyjmowanie gości i umawianie spotkań,
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi
  • Obsługa administracyjna oraz kadrowa
  • Realizowanie bieżących zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania

  • Dobra znajomoś obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość środowiska microsoft office: zwłaszcza excel i word
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy w tym dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
  • Forma współpracy: umowa o dzieło / kontrakt B2B
  • Dofinansowanie do karty sportowej, opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@b2bnetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
– moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami