en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

Software tester

Firma B2Bnetwork specjalizuje się w usługach związanych z outsourcingiem kompetencji IT, usługach rekrutacyjnych, testach oraz szkoleniach. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Software tester

Warszawa, Wrocław
ST/WAW/205

Główne zadania

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (aplikacje webowe i mobilne)
  • Współpraca ze starszymi testerami, zespołem developerów oraz dostawcą zewnętrznym
  • Praca z dokumentacją z projektową
  • Raportowanie przebiegu testów i defektów, zapewnianie jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat o specjalności: matematyka, informatyka lub pokrewne
  • Talent do testowania oraz wyszukiwania defektów w oprogramowaniu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@b2bnetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
– moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami