en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

IT Recruitment Assistant - Researcher (angielski/rosyjski)

B2Bnetwork to polski startup specjalizujący się w obszarze Quality Assurance oraz tworzenia oprogramowania. Od 3 lat zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych Klientów. Audytujemy, planujemy i wdrażamy procesy testowe, przeprowadzamy testy funkcjonalne, niefunkcjonalne oraz zajmujemy się ich automatyzacją. Nasi programiści pracują nad autorskim narzędziem TestFactory, a także tworzą oprogramowanie na projektach u Klientów. Korzystając z doświadczeń i wiedzy zdobytej w różnorodnych projektach, B2Bnetwork uruchomiło szkołę dla przyszłych Testerów oraz Programistów JAVA. Szkolenia odbywają się w trybie dziennym i wieczorowym i obejmują swoim programem zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Najlepszym absolwentom oferujemy możliwość współpracy.

Obecnie do naszego zespołu HR poszukujemy kandydatów na stanowisko: IT Recruitment Assistant – Researcher

Warszawa
RE/0918/B2B

Główne zadania

  • Kreatywne wyszukiwanie kandydatów z obszaru IT przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji  typu social media
  • Poszukiwanie kandydatów na rynku międzynarodowym
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych sposobów/źródeł docierania do kandydatów
  • Wstępna selekcja aplikacji
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych wraz z konsultantem

Wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w branży rekrutacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i polskiego WARUNEK KONIECZNY
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rekrutacjach IT
  • Wsparcie doświadczonych konsultantów
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej
Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami