en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

Full stack developer ze znajomością aplikacji mobilnych

Firma B2Bnetwork specjalizuje się w usługach związanych z outsourcingiem kompetencji IT, usługach rekrutacyjnych, testach oraz szkoleniach. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Full stack developer ze znajomością aplikacji mobilnych.

Kraków
FS/KRK/1129

Główne zadania

  • Tworzenie hybrydowych aplikacji mobilnych
  • Projektowanie i tworzenie w technologii JavaScript i HTML
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Tworzenie testów jednostkowych;
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów informatycznych;

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript;
  • Bardzo dobra znajomość jednego z frameworków np.: ReactJS, Angular lub innego frameworku JavaScript;
  • Dobra znajomość AJAX, JSON, REST API;
  • Umiejętność programowania w języku Java lub .NET;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu
  • Komunikatywność, zdolność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych, preferowany kierunek: Informatyka;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@b2bnetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
– moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami