en
Icon

Pozostaw
swój telefon

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 15 minut (pon. – pt. 8:00 – 17:00)

Konsultant 360°

Firma B2Bnetwork specjalizuje się w usługach związanych z outsourcingiem kompetencji IT, usługach rekrutacyjnych, testach oraz szkoleniach. Obecnie dla naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant 360°

Warszawa
KR/WAW/1201

Główne zadania

  • Samodzielne zarządzanie procesami rekrutacyjnymi – 360°,
  • Aktywne poszukiwanie Kandydatów różnymi metodami,
  • Selekcja aplikacji,
  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z Kandydatami,
  • Koordynowanie procesu rekrutacji do momentu zatrudnienia Kandydata,
  • Udział w spotkaniach rekrutacyjnych,
  • Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi,
  • Nawiązywanie relacji biznesowych oraz weryfikacja potrzeb Klientów i Kandydatów,
  • Uczestniczenie w konferencjach oraz webinariach,
  • Przygotowywanie szkoleń wewnętrznych,
  • Raportowanie do przełożonego w zakresie wykonanych zadań.

Wymagania

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych,
  • Wiedza dotycząca struktury oraz sposobu funkcjonowania przedsiębiorstw,
  • Nastawienie na rezultat i osiąganie celów,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz realizowania zadań indywidualnych
  • Kreatywność i nastawienie na nieszablonowe działania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@b2bnetwork.pl

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
– administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
– moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
– mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

Icon

Pozostaw

Skontaktuj się z nami